Soma Karakaya Kömür

Hakkımızda

Karakaya Kömür, başlayan ticari girişimlerimiz, kömür ithalatı içerisinde olmakla beraber Soma/Manisa ve diğer bölgelerimizdeki tesislerimizden siz müşterilerimize, birinci sınıf Fabrika Kömürü, Kalori Bazlı Kömür, Soma Linyit Kömürü,  İthal ve Yerli Diğer kömür türleri sevki yapmaktayız.


 TKİ Ege Linyitleri İşletmesi Soma Kısrakdere Ana Bayiliğini yapmakta olan şirketimiz toptan olarak +18 soma kısrakdere torba kömürü, toz kömür, pirinç kömür, ithal sibirya kömürü, kalorifer kömürü satşını en uygun fiyat politikasıyla yapmakta ve kendine ait araçları ile lojistiğini sağlamaktadır.


Sektörde soma kömürü denilince akla ilk gelen firmalardan olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve ürün güvenilirliği çerçevesinde ilerleyerek her geçen gün, portföyüne yeni müşteriler eklemekte ve pazar payını arttırmaktadır.


Kaliteli ürünler, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, tüm yurtiçine hızlı sevkiyat, ürün değiştirme garantisi, gibi sektörümüze farklı ve yenilikçi bir çok yeniliği sektörümüze kazandırmış olmanın haklı gururu ile her zaman değişimin ve gelişimin öncüsü olacağız.Hakkımızda
Telefon
WhatsApp